Język francuski

Kursy dla dorosłych

Zajęcia z języka francuskiego w Prywatnej Szkole Języków Obcych „HELLO” prowadzimy na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.
Dla osób indywidualnych dostosujemy czas prowadzenia zajęć według potrzeb osoby uczęszczającej na zajęcia.

Prowadzimy również przyśpieszone kursy językowe dla osób wyjeżdżających do Francji oraz kursy tematyczne np. dla pilotów wycieczek. W ofercie „HELLO” znajdują się również kursy przygotowujące co certyfikatów językowych.

Na zajęcia z języka francuskiego mogą uczęszczać zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Kursy dla dzieci

Lekcje dla najmłodszych prowadzone są w formie zabawy mają na celu przede wszystkim uwrażliwienie uczniów na nowy język oraz rozwinięcie umiejętności słuchania i mówienia. Oprócz tradycyjnej metody opartej na ciekawym podręczniku przeznaczonym specjalnie dla dzieci, proponujemy także nauczanie języka z wykorzystaniem rozmaitych gier, piosenek, wierszyków i wyliczanek. Dzięki temu stawiane przez najmłodszych pierwszych kroków w nauce stanie się przyjemniejsze i efektywniejsze.

Kursy dla młodzieży

Ponadto nasza Szkoła oferuje zajęcia dla młodzieży przystępującej do egzaminu maturalnego z języka francuskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Uczniowie mają okazję uzupełnić braki, utrwalić wiedzę, a także doskonalić najważniejsze kompetencje językowe (czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie). Dużym powodzeniem cieszą się również organizowane w naszej Szkole kursy przygotowujące do egzaminów DELF (Diplôme d’etudes en langue française). Certyfikaty te potwierdzają znajomość języka francuskiego na różnych poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2, określonych przez Conseil d’ Europe.

Aby dostosować się do Państwa potrzeb, zajęcia z języka francuskiego dla osób dorosłych odbywają się najczęściej w grupach w systemie popołudniowym od poniedziałku do piątku raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Nasi uczniowie mogą rozpocząć naukę od podstaw bądź poszerzyć znajomość języka. Proponujemy także intensywne kursy dla osób, które mają zamiar wyjechać lub pracować we Francji oraz w krajach francuskojęzycznych.