Język hiszpański

Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zajęcia z języka hiszpańskiego prowadzone są zarówno dla kilkuosobowych grup jak i uczniów indywidualnych. Zajęcia grupowe odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (1 raz w tygodniu – 90 min.), natomiast zajęcia indywidualne w zależności od potrzeb ucznia (godziny i dni ustalone z lektorem).

Lekcje prowadzone przez lektora języka hiszpańskiego nastawione są na rozwój wszystkich kompetencji językowych (pisanie, czytanie, mówienie, rozumienie ze słuchu). W trakcie kursu poruszane są tematy związane z Hiszpanią i krajami hiszpańskojęzycznymi – geografia, kultura, muzyka etc.

W ramach zajęć prowadzimy również przygotowania do egzaminów DELE i TELC na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Organizujemy również tzw. kursy przyśpieszone, a także kursy tematyczne (np. turystyczne) dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.

Na kursie podstawowym nauczysz się około 2000 słów i zwrotów z zagadnień tematycznych takich jak: powitania, pożegnania i pozdrowienia, pytania o samopoczucie, zawody i profesje, zainteresowania, preferencje i hobby, kraje i narodowości, liczby i określanie wieku, dni tygodnia i m-c, godziny i pory dnia, rodzina i przyjaciele, kolory, rozkład mieszkania i meble, codzienne czynności, pogoda i pory roku, podróżowanie i środki transportu, wakacje i aktywny wypoczynek, zdrowie i zdrowy tryb życia. Przy okazji nauczymy Cię podstaw związanych z gramatyką tego tak popularnego języka, dzięki czemu będziesz mógł szybko zacząć używać go do codziennej komunikacji na podstawowym poziomie.

Osoby średnio-zaawansowane mogą uczestniczyć w zajęciach bardziej intensywnych oraz w konwersacjach z naszym doświadczonym lektorem. Poziom zaawansowania ocenimy po rozmowie kwalifikacyjnej lub po teście leksykalno-gramatycznym. Już dzisiaj miło nam Cię powitać w gronie tych osób.

Proponujemy przystępnie prowadzone lekcje, ćwiczenia oceniające stopień opanowania materiału, podsumowania pozwalające szybko przypomnieć sobie treść lekcji.

Kursy języka hiszpańskiego polecamy szczególnie młodzieży w wieku szkolnym (uczniom szkół podstawowych, gimnazjum i liceów) i dorosłym, którzy chcą wykorzystywać ten język w pracy zawodowej oraz podczas wakacji.